2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Podkarpackie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Rzeszów
MPP Cyfrowa Foto
Dodane 25 kwietnia 2024

Inżynier ds. automatyki

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W MPP Cyfrowa Foto wspólnie tworzymy środowisko dla ludzi z pasją. Działamy w obszarze druku cyfrowego, fotografii i nowoczesnego introligatorstwa. Serce naszego biznesu bije w Zaczerniu k. Rzeszowa, jednak chcemy być obecni w życiu ludzi na całym świecie.

Poszerzając zespół specjalistów w Dziale Automatyzacji Produkcji poszukujemy  Inżyniera ds. Automatyki, która/y będzie wspierał/a obszar w projektowaniu i wdrażaniu zaawansowanych rozwiązań.

Zakres obowiązków:

  • projektowanie i budowa rozwiązań automatyzacji produkcji (konstrukcje, mechanika, automatyka, sterowanie);

  • wdrażanie rozwiązań w obszarze automatyki oraz czynny udział w ich doskonaleniu;

  • prowadzenie dokumentacji rozwiązań automatyzacji produkcji;

  • utrzymanie istniejących oraz przekazanych do użytkowania rozwiązań automatyzacji produkcji;

  • tworzenie/modyfikowanie oprogramowania dla sterowników PLC, ekranów HMI;

  • analizowanie i rozwiązywanie problemów produkcyjnych;

  • czynna współpraca z innymi działami.

Poszukiwane kompetencje:

  • wykształcenie techniczne, mile widziane wyższe z zakresu automatyki i robotyki, mechatroniki, elektroniki;

  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • wiedza z zakresu: automatyka, elektryka, mechanika i umiejętność jej wykorzystania w praktyce;

  • umiejętność czytania oraz tworzenia dokumentacji technicznej i schematów elektrycznych;

  • samodzielność, zaangażowanie w działaniu;

  • umiejętność współpracy w grupie;

  • dobra organizacja pracy oraz inicjatywa do wprowadzania zmian;

Dodatkowe / mile widziane kompetencje:

  • umiejętności programowania w języku Python

Oferujemy:

  • współpracę z zespołem specjalistów w swojej dziedzinie, zaangażowanych w swoją pracę;

  • realny wpływ na doskonalenie procesów w obszarze automatyzacji;

  • duże pole do generowania i wdrażania pomysłów usprawniających pracę danego obszaru;

  • udział w realizacji interesujących projektów;

  • benefity w postaci dofinansowania do prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie grupowego, dofinansowanie do karty MultiSport, zniżki pracownicze, pakiety szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych;

  • pracujemy w nowoczesnym budynku (w strefie ekonomicznej w Zaczerniu k. Rzeszowa).

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 912694328