2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Dolnośląskie
  5. Budowa / remonty - Wrocław
  6. Budowa / remonty - Psie Pole
Dodane 12 maja 2024

Inżynier Budowy Student Praktyki

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Praktyka / staż, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma budowlano-wykończeniowa zatrudni od zaraz inżyniera budowy - studenta budownictwa i kierunków pokrewnych bądź osobę po studiach. Głównym zadaniem będzie nadzór prac wykończeniowych brygad oraz podwykonawców. Praca w godzinach nocnych 5 razy w tygodniu - 3 noce od poniedziałku do piątku oraz 2 noce w weekendy.

Zachęcamy do aplikacji studentów budownictwa lub kierunków pokrewnych oraz osoby po studiach chętne do zdobycia doświadczenia w koordynowaniu pracy na budowie. Oferujemy pracę od zaraz na cały okres wakacji. Istnieje również możliwość podjęcia współpracy na stałe. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez wiadomość olx.

Zakres obowiązków:

- nadzór nad pracownikami i pracami wykończeniowymi;

- koordynacja robót zgodnie z harmonogramem;

- współpraca z Project Managerem;

- bieżące raportowanie postępów prac;

- pomoc w organizacji pracy na budowie.

Oferujemy:

- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

- możliwość zdobycia doświadczenia w realizacji ciekawych projektów;

- współpracę z doświadczonymi Project Managerami;

- możliwość zrealizowania praktyk studenckich.

Wynagrodzenie do ustalenia w zależności od doświadczenia.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 915039270