2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Kujawsko-pomorskie
  5. Budowa / remonty - Bydgoszcz
Dodane 29 kwietnia 2024

Inżynier budowy specjalność konstrukcyjno-budowlana

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

KOR-POL INVEST sp. z o.o.

Firma Kor-Pol Invest Sp. z o. o. z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Dąbrowa 35 zatrudni inżyniera budowy o specjalności konstrukcyjno-budowlanej

Opis stanowiska:

  • Nadzór nad realizacją robót konstrukcyjno-budowlanych w oparciu o wymagania kontraktu, harmonogram i dokumentację techniczną;

  • Weryfikacja jakości i poprawności wykonanych prac;

  • Analiza dokumentacji projektowej;

  • Rozliczenia wykonanych robót (w tym obmiary);

  • Przygotowywanie kalkulacji i wycen robót dodatkowych i zamiennych;

  • Raportowanie projektu;

  • Współpraca z Inwestorem i Podwykonawcami;

  • Przygotowanie dokumentacji odbiorczej powykonawczej.

  • tworzenie harmonogramu placu na budowie oraz współtworzenie kosztorysów robót mile widziane

  • Prowadzenie dokumentacji robót;

  • Weryfikacja dokumentacji projektowej oraz przepisy BHP.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne;

  • Mile widziane uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej;

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej;

  • Umiejętność obsługi programu MS OFFICE

  • znajomość oprogramowania do kosztorysowania będzie dodatkowym atutem;

  • Prawo jazdy kat B;

  • Sumienność i zaangażowanie;

Oferujemy:

  • Praca na terenie województwa kujawsko-pomorskiego;

  • Umowa o pracę w stabilnej Firmie;

  • Ciekawą pracę w rozwijającej się Firmie.

Zapraszamy do współpracy!

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 692253232