2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Pomorskie
  5. Inżynieria - Gdynia
  6. Inżynieria - Chylonia
Dodane 05 kwietnia 2024

Inżynier Budowy - Sieci Sanitarne

Wynagrodzenie

8 300 - 9 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdynia, Chylonia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Firma posiadająca bogatą historię i różnorodne doświadczenie w branży budowlanej zajmująca się produkcją słupów oświetleniowych, robotami infrastrukturalnymi oraz rozwijaniem technologii bezwykopowej poszukuje Kandydata na stanowisko:

Inżynier Budowy – Sieci Sanitarne

Rodzaj inwestycji: zewnętrzne instalacje sanitarne

Lokalizacja inwestycji: województwo pomorskie

Zadania:

·         Pomoc kierownikowi budowy w planowaniu, kierowaniu i nadzorowaniu robót na budowie oraz w przygotowaniu dokumentacji odbiorowej i innych niezbędnych dokumentów w trakcie realizacji robót,

·         Kontrola zgodności prowadzonych robót z dokumentacją projektową, przepisami BHP oraz wewnętrznymi standardami Zamawiającego,

·         Prowadzenie gospodarki materiałowej na budowach,

·         Weryfikacja dokumentacji techniczno-kosztorysowej i zastosowanych rozwiązań.

Wymagania:

·         Wykształcenie wyższe techniczne – inżynieria środowiska,

·         Umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów oraz bardzo dobrej organizacji pracy,

·         Umiejętność zarządzania zespołem i delegowania zadań, komunikatywność,

·         Odpowiedzialność i samodzielność w wykonywaniu zadań,

·         Zdyscyplinowanie i dokładność wykonywanych czynności,

·         Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz znajomość programów wspomagających kosztorysowanie.

Gwarantujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej na rynku pozycji,

  • Wsparcie techniczne,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Możliwości rozwoju zawodowego w tym zdobycie uprawnień zawodowych,

  • Pakiet ubezpieczeń,

  • Telefon oraz laptop służbowy.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny 53*******51. Nie odbieram? Wyślij SMS o treści „INŻYNIER”. Oddzwonię!

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Chylonia
ID: 909631078