2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Mazowieckie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Warszawa
  7. Praca inżynieryjna, techniczna - Śródmieście
Dodane 02 maja 2024

Inżynier budowy - roboty ziemne/drogowe/zieleniarskie (Warszawa)

Wynagrodzenie

6 700 - 7 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

AKG Architektura Krajobrazu Sp. z o.o. działa na polskim rynku już od ponad 20 lat i zatrudnia obecnie kilkadziesiąt osób, które rozlokowane są w naszych małych oddziałach terenowych – krakowskim, śląskim i warszawskim. Firma specjalizuje się w kompleksowym zagospodarowaniu terenów zielonych oraz przestrzeni publicznych i osiedlowych. Dotychczasowe realizacje można zobaczyć w naszych mediach społecznościowych i na stronie www.akg.pl

Aktualnie poszukujemy wszechstronnej i ambitnej osoby do pracy w naszym oddziale warszawskim na stanowisku inżyniera budowy.

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie spraw administracyjnych kontraktów (protokoły odbiorowe, rozliczenia podwykonawców, raporty prac, zapytania projektowe i karty materiałowe, dziennik budowy, dokumentacja powykonawcza, zapytania ofertowe, umowy z dostawcami i podwykonawcami itp.),

  • wyprzedzające zamówienia materiałów, maszyn i sprzętu niezbędnego do prawidłowej realizacji robót,

  • bieżące wsparcie kierowników projektów w zakresie prowadzonych inwestycji (wprowadzanie podwykonawców na teren budowy, ogólny nadzór nad pracami budowlanymi, kontrola zgodności robót z projektem, kontrola jakości robót, kontrola terminów zawartych w harmonogramach itp.)

  • utrzymywanie bieżących relacji z przedstawicielami Zamawiającego oraz Projektantami (w tym udział w cotygodniowych naradach koordynacyjnych),

  • zapewnienie prawidłowego obiegu informacji i dokumentów wewnętrznych na budowie, obsługa pozostałych spraw administracyjno-biurowych,

Nasze wymagania to:

  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku - warunek konieczny,

  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność - warunek konieczny

  • biegła znajomość pakietu MS Office (Word, Excel) oraz AutoCad - warunek konieczny,

  • wykształcenie w branży budowlanej (preferowane) lub architektoniczno-budowlanej

  • umiejętność tworzenia tabel liczbowych, raportów i pism,

  • wysoka komunikatywność i umiejętność efektywnej współpracy w zespole,

  • pozytywne nastawienie oraz zaangażowanie w powierzone zadania,

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełny etat,

  • ciekawą pracę przy realizacjach kontraktów w obszarze aglomeracji warszawskiej,

  • przyjazne środowisko pracy,

  • możliwość rozwoju i zdobycia nowych doświadczeń zawodowych.

Oczywiście skontaktujemy się z tylko wybranymi kandydatami.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 788164090