2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Wielkopolskie
  5. Budowa / remonty - Złotów
Dodane 17 maja 2024

Inżynier budowy robót sanitarnych

Lokalizacja

Złotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Zakład Robót Instalacyjno-Inżynieryjnych Hydropex spółka z o. o. spółka komandytowa działa od 18 lipca 2017 roku i jest następcą prawnym Zakładu Robót Instalacyjno-Inżynieryjnych Hieronim Gładysz działającego od 1 kwietnia 1989.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko :

inżynier budowy

Zakres obowiązków

  • Weryfikacji dokumentacji przetargowej i zadawanie pytań do przetargu,

  • Sporządzaniu kosztorysów i wycen w oparciu o dokumentację projektową,

  • przygotowywanie i wysyłanie zapytań ofertowych

  • poszukiwanie podwykonawców

  • analiza i porównywanie ofert,

  • negocjacje z dostawcami,

  • przygotowywanie ofert przetargowych w kontraktach zgodnych z ustawą PZP

  • sprawdzanie umów pod katem merytorycznym

  • odpowiadanie na zapytania ofertowe

  • analiza rynku przetargowego

  • kierowanie i nadzorowaniu całym procesem przetargowym, aż do podpisania umowy z inwestorem

  • nadzorowanie jakości i terminowości realizowanych robót pod kątem zgodności ze specyfikacją techniczną i dokumentacją projektową;

  • organizowanie oraz koordynowanie budowy zgodnie z zatwierdzonym harmonogramem robót;

  • kontrolowanie brygad budowlanych

  • kontrolowanie podwykonawców zgodnie z postanowieniami kontraktu, dokumentacją projektową, harmonogramem i przepisami BHP;

  • prowadzenie dokumentacji budowy, nadzór nad przygotowaniem dokumentacji powykonawczej i odbiorowej

  • koordynowanie prac podwykonawców wszystkich branż i specjalności

  • ścisła współpraca z Kierownikiem Kontraktu i kierownikiem budowy

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie lub techniczne budowlane lub sanitarne, dodatkowym atutem będzie wykształcenie wyższe oraz uprawnienia budowlane ogólne lub sanitarne

  • mile widziane umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

  • znajomość MS Office, Norma Pro, RODOS

  • umiejętności negocjacyjne,

  • pozytywne nastawienie,

  • mile widziana znajomość Prawa Zamówień Publicznych.

  • umiejętność pracy w zespole

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjny system wynagrodzenia,

  • niezbędne narzędzia do pracy,

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • możliwość awansu na wyższe stanowisko

  • pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole.

  • nastawienie na wieloletnią współpracę,

  • program szkoleń

  • nagrody, dofinansowania i dodatki okolicznościowe.

-miejsce pracy: Złotów, wielkopolska

Jest to oferta również na osób studiujących zaocznie Inżynierię Środowiska lub Budownictwo.

Zapraszamy do składania cv na adres email lub przez OLX

www.hydropex.pl

Lokalizacja

Złotów,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Złotów
ID: 704578219