2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Podkarpackie
  5. Budowa / remonty - Dębica
Dodane 19 kwietnia 2024

Inżynier Budowy Robót Mostowych

Wynagrodzenie

6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Dębica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

REMOST sp. z o.o. jest firmą działającą w zakresie budownictwa infrastrukturalnego. Główny profil naszej działalności to budowa i remonty obiektów mostowych, zabezpieczanie osuwisk i roboty geotechniczne. Prowadzimy również działalność w zakresie doradztwa technicznego, nadzoru oraz projektowania. REMOST prowadzi realizacje głównie na obszarze południowo – wschodnim kraju. Atutem naszej firmy jest doświadczona kadra inżynierów oraz pracowników mających wieloletni staż pracy na budowach.

Do naszej spółki poszukujemy osoby na stanowisko:

Stanowisko: Inżynier budowy

Stawka 6 000zł brutto (stawka uzależniona od doświadczenia i umiejętności)

Zakres obowiązków:

  • koordynacja prac podwykonawców i sił własnych na budowie,

  • nadzorowanie i rozliczanie podwykonawców i dostawców,

  • kontrolowanie podwykonawców zgodnie z zawartym kontraktem oraz dokumentacją projektową, harmonogramem i przepisami BHP,

  • monitorowanie harmonogramu realizacji robót,

  • prowadzenie dokumentacji budowy, przygotowanie dokumentacji powykonawczej i odbiorowej,

  • raportowanie do przełożonego o postępie robót.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe w zakresie budowlanym,

  • samodzielność i odpowiedzialność w działaniu,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • znajomość obsługi AutoCad,

  • prawo jazdy kat. B,

  • umiejętność analizy dokumentacji technicznych branżowych,

  • znajomość pakietu MS Office.

Mile widziane

  • doświadczenie na stanowisku inżyniera robót

Oferujemy

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się spółce

  • możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia w zakresie projektowania i budowy obiektów mostowych, drogownictwa i geotechniki

  • zdobycie wiedzy i doświadczenia w zakresie wszystkich etapów realizacji inwestycji

  • możliwość zdobycia uprawnień budowlanych w branży mostowej, drogowej i konstrukcyjnej

  • możliwość rozwoju przez udział w realizacji interesujących projektów

  • umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia

Lokalizacja

Dębica,

Podkarpackie

Podkarpackie, Dębica
ID: 913108003