2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Pomorskie
  5. Budowa / remonty - Gdańsk
  6. Budowa / remonty - Brzeźno
Dodane 10 kwietnia 2024

Inżynier budowy - praca

Wynagrodzenie

7 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Brzeźno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweKadra kierownicza

Opis

BS OGRODY

Jesteśmy firmą działającą w zakresie ogrodnictwa. Nasza specjalizacja to projektowanie i zakładanie ogrodów oraz wykonawstwo zieleni miejskich, czy zielonych dachów, a kiedy nasza współpraca dobiegnie końca zajmujemy się również pracami pielęgnacyjnymi. Oferujemy wysokiej jakości usługi w zakresie ogrodnictwa, począwszy od budowy ogrodów i terenów zielonych, poprzez zielone dachy, aż do zakładania trawników czy łąk kwietnych najwydajniejszą z metod czyli hydrosiewu. Skupiamy się na stworzeniu funkcjonalnej przestrzeni zewnętrznej, która będzie połączona z domem lub inwestycją miejską, czy deweloperską, dbając o to, aby ogród, łączył się również z krajobrazem.

OGŁOSZENIE O PRACĘ INŻYNIER BUDOWY

Poszukujemy inżyniera do koordynacji prac na budowie.

Obowiązki:

  • planowanie oraz przygotowywanie harmonogramów prac w zakresie zagospodarowania terenu,

  • kontrola oraz weryfikacja postępu prac na budowie,

  • prowadzenie bieżących uzgodnień na budowach,

  • wyszukiwanie oraz zatwierdzanie materiałów,

  • kontrola kosztów,

  • kontrola czasu pracy pracowników.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne,

  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • sprawna obsługa MS Office,

  • prawo jazdy kat. B,

  • pełna dyspozycyjność,

  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • pracę w młodym i zaangażowanym zespole,

  • szkolenia rozwojowe podnoszące kwalifikacje,

  • pracę z bardzo ciekawymi projektami,

  • dużą możliwość rozwoju zawodowego,

  • samochód służbowy/telefon służbowy/kartę multisport.

Zapraszamy do kontaktu: 66*****50. Prosimy o przesyłanie CV

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Brzeźno
ID: 904355247