2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Wielkopolskie
  5. Budowa / remonty - Jaryszki
Rekrutacja
Dodane Dzisiaj o 10:45

Inżynier budowy - Poznań

Lokalizacja

Jaryszki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

BATARUS Sp. z o.o. zajmuje się specjalistycznymi usługami związanymi z projektowaniem, budową oraz utrzymaniem nawierzchni betonowych - między innymi lotnisk, terminali, obiektów infrastruktury wojskowej oraz placów wielkopowierzchniowych.

Działamy na rynku od 2018 roku i jesteśmy szybko rozwijającą się firmą.

Naszym celem jest ciągły rozwój oraz budowa zespołu, który będzie postrzegany jako zaufany partner do realizacji największych zadań.

Poszukujemy pracownika do prowadzenia i koordynowania robót na budowie.

Opis stanowiska:

·        prowadzenie  robót na budowie oraz prac związanych z zagospodarowaniem terenu na budowie

·        bieżąca współpraca z Kierownikiem Budowy

·        przygotowywanie przedmiarów robót

·        przygotowanie zapytań ofertowych dla podwykonawców oraz danych do umów z podwykonawcami,

·        sprawdzanie zgodności zakresu rzeczowo-materiałowego ujętego w dokumentacji z zakresem kontraktowym.

·        dbanie o terminowe i jakościowe wykonywanie prac w oparciu o harmonogram robót

·        zamawianie oraz rozliczenie materiałów i sprzętu niezbędnego na budowie

·        organizacja pracy grup roboczych

·        kontakt z kontrahentami w celu koordynacji zamówień i zleceń

·        przekazywanie uzgodnień technicznych podwykonawcom

·        koordynacja oraz rozliczanie robót Podwykonawców

·        bieżąca kontrola kosztów, raportowanie poniesionych kosztów

·        dbanie o bezpieczeństwo na budowie

Kluczowe kompetencje:

·        wysoki poziom organizacji pracy

·        kreatywność, odpowiedzialność

·        terminowość wykonywanych zadań

·        komunikatywność

Wymagania:

·        wykształcenie wyższe budowlane (m.in. ogólnobudowlane, drogowe, mostowe),

·        mile widziane pierwsze doświadczenie zawodowe,

·        praktyczna znajomość Ms Office, w tym przede wszystkim MS Excel,

·        prawo jazdy kat. B

·        gotowość do wyjazdów służbowych, praca w delegacji

·        sumienność, dokładność i punktualność w realizacji obowiązków służbowych

Oferujemy:

·        stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

·        rozwój kwalifikacji zawodowych (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne)

·        miłą atmosferę w pracy opartą na partnerstwie i budowaniu pozytywnych relacji ze współpracownikami

·        auto służbowe, telefon, komputer.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail przypisany do ogłoszenia

Lokalizacja

Jaryszki,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Jaryszki
ID: 894907059