2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Mazowieckie
  5. Inżynieria - Płońsk
Dodane 22 maja 2024

Inżynier Budowy- Płońsk

Lokalizacja

Płońsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma SiX Construction Sp. z o.o. zatrudni Inżyniera Budowy w Płońsku.

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie i stała współpraca z Kierownikiem budowy,

  • egzekwowanie prawidłowości i terminowości wykonywanych robót,

  • kontrola dostaw materiałów budowlanych w zakresie terminowości, ilości i jakości,

  • udział w koordynacji i bieżące monitorowanie procesów na budowie,

  • weryfikacja zgodności realizowanych prac budowlanych z dokumentacją projektową,

  • prowadzenie odbiorów robót - zgodnie z wewnętrznymi procedurami,

  • bieżąca realizacja zadań zleconych przez Kierownika budowy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (budownictwo),

  • 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej i znajomość autocad,

  • bardzo dobra znajomość programów ms office (word, excel, outlook),

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,

  • prawo jazdy kat. b,

  • terminowość wykonywania zadań,

  • gotowość do pracy w różnych lokalizacjach na terenie Polski.

To oferujemy

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,

  • pracę przy realizacji ciekawych projektów,

  • zakwaterowanie w mieszkaniu służbowym,

  • stabilne zatrudnienie z możliwością awansu,

  • niezbędne narzędzia pracy.

Lokalizacja

Płońsk,

Mazowieckie

Mazowieckie, Płońsk
ID: 918503342