2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Pakosław
Dodane 25 kwietnia 2024

Inżynier budowy - mile widziani studenci

Lokalizacja

Pakosław

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Międzynarodowa firma AYESA świadcząca usługi z zakresu Zarządzania Kontraktem w sektorze architektury, inżynierii lądowej, przemysłowej, infrastruktury drogowej i kolejowej poszukuje Inżyniera budowy przy nadzorze budowy farmy fotowoltaicznej

Miejsce pracy: Pakosław

Praca od 1 czerwca!

Zakres zadań:

  • Nadzór nad terminowością i jakością wykonywanych robót budowlanych

  • Monitoring wad i usterek w zakresie wykonywanych robót

  • Ścisła współpraca z Inżynierem Kontraktu oraz Inspektorami Branżowymi

Nasze wymagania:

  • Min. wykształcenia średniego technicznego, preferowani studenci kierunków technicznych [budownictwo]

  • Dobra znajomość obsługi programu MS Office (Word, Excel)

  • Umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju zawodowego

  • przyjazną atmosferę pracy

  • forma zatrudnienia: umowa zlecenie, umowa o pracę

CV prosimy wysyłać za pomocą strony OLX w formacie pdf opisane Imię_nazwisko.

Lokalizacja

Pakosław,

Mazowieckie

Mazowieckie, Pakosław
ID: 907369127