2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Katowice
  6. Budowa / remonty - Brynów-cz. Wsch.-Osiedle Zgrzebioka
Dodane 21 maja 2024

Inżynier budowy / Majster

Lokalizacja

Katowice, Brynów-cz. Wsch.-Osiedle Zgrzebioka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweKadra kierownicza

Firma JRW Budownictwo Sp. z o.o. będąca wyspecjalizowanym przedsiębiorstwem budowlanym w zakresie konstrukcji żelbetowych poszukuje osoby na stanowisko MAJSTER-INŻYNIER BUDOWY.

Lokalizacja: Katowice

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę/Kontrakt B2B

Zakres obowiązków:

·        Koordynacja prac w zakresie robót żelbetowych

·        Kontrola poprawności wykonywanych elementów

·        Nadzór nad pracownikami przy zachowaniu zasad BHP

·        Udział w realizacji inwestycji w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną i harmonogram

·        Współpraca z Kierownikiem Budowy, Kierownikiem Robót i podwykonawcami

·        Wykonywanie miesięcznych obmiarów przerobu, rozliczenia

Wymagania:

·     Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne - bardzo istotne

·        Umiejętność zarządzania pracownikami

·        Posiadanie podstawowej wiedzy ciesielskiej

·        Wykształcenie techniczne budowlane

·        Znajomość oprogramowania AutoCad

·        Znajomość pakietu MS Office

·        Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie, atrakcyjne wynagrodzenie, pracę na terenie Katowic oraz możliwość uzyskania uprawnień budowlanych.

Zachęcamy do kontaktu!

Śląskie

Śląskie, Katowice, Brynów-cz. Wsch.-Osiedle Zgrzebioka
ID: 919881257