2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Sośnicowice
Dodane 09 kwietnia 2024

Inżynier budowy / Kosztorysant

Lokalizacja

Sośnicowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służboweKadra kierownicza

Generalny wykonawca budowlany – Firma REKON-TECH SP. Z O.O. prowadzi obecnie rekrutację na stanowisko:

INŻYNIER BUDOWY

Obowiązki:

  • Przygotowanie i organizacja budowy.

  • Opracowanie harmonogramów, kontrola jakości prac oraz dokumentacji technicznej.

  • Kontrola i nadzór nad prawidłową realizacją robót budowlanych.

  • Zarządzanie pracą podległych brygad.

  • Przygotowywanie obmiarów, kalkulacji, kosztorysów.

  • Współpraca z Inspektorem, geodetą i Nadzorem.

  • Uczestnictwo w naradach koordynacyjnych i odbiorach budowy.

  • Wsparcie administracyjno-techniczne pracy inżyniera budowy.

  • Sporządzanie ofert handlowych.

  • Nadzorowanie procesów wykonawstwa budowlanego.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe

  • Umiejętność pracy w zespole i elastyczność.

  • Znajomość programów MS OFFICE, EXEL, WORD, AUTOCAD.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Gotowość do pracy w terenie na miejscu i w delegacji.

  • Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, samodzielność.

  • Łatwość z nawiązywaniem kontaktów oraz swoboda w prowadzeniu rozmów.

  • Wysoka umiejętność organizacji pracy własnej.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Współpracę z doświadczonym zespołem

  • Zdobycie praktyki, niezbędnej do uzyskania uprawnień

  • Prywatna opieka medyczna

  • Dofinansowanie do posiłków

  • Wczasy pod gruszą

  • Ubezpieczenie grupowe

Lokalizacja

Sośnicowice,

Śląskie

Śląskie, Sośnicowice
ID: 909233105