2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Lubelskie
  5. Budowa / remonty - Uniszowice
Dodane 15 kwietnia 2024

Inżynier budowy / kierownik robót

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Uniszowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma w branży elektroenergetycznej z wieloletnim doświadczeniem zatrudni osobę na stanowisko Inżynier budowy / kierownik robót budowlanych

Zakres obowiązków:

  •         sprawdzanie poprawności, jakości i terminowości wykonywanych prac budowlanych

  •         kierowanie pracami budowlanymi, kierowanie zespołem pracowników i koordynowanie podwykonawców

  •         planowanie i organizacja placu budowy

  •         dbałość o przestrzeganie procedur BHP i zgodności prac z obowiązującymi przepisami prawa budowlanego

  •         analiza dokumentacji projektowej i specyfikacji technicznych

  •         koordynowanie zamówień materiałów i sprzętu na budowy

Od kandydatów oczekujemy:

  •         wykształcenie wyższe o profilu elektryka, elektrotechnika, elektroenergetyka

  •         zaangażowania w prowadzeniu procesów budowlanych

  •         umiejętność organizacji pracy na budowie

  •         odpowiedzialność, samodzielność,

  •         samodzielności w nadzorowaniu robót budowlanych

  •         umiejętność zarządzania ludźmi

  •         prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  •         zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  •         stabilność zatrudnienia

  •         atrakcyjne wynagrodzenie

  •         zdobywanie doświadczenia

  •         możliwość pracy przy dużych kontraktach budowlanych

  •         możliwość rozwoju kompetencji zawodowych oraz podwyższania kwalifikacji

Lokalizacja: Lublin-Uniszowice

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą email lub kontakt telefoniczny w godz. 8:00 -16:00 pod nr tel. 815161515

Lokalizacja

Uniszowice,

Lubelskie

Lubelskie, Uniszowice
ID: 911977551