2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Warszawa
  6. Budowa / remonty - Bemowo
Dodane 11 kwietnia 2024

Inżynier Budowy/Kierownik Robót

Wynagrodzenie

7 600 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Bemowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

OPIS

Zakres obowiązków:

  • sprawdzanie poprawności, jakości i terminowości wykonywanych prac budowlanych,

  • kierowanie pracami budowlanymi, kierowanie zespołem pracowników i koordynowanie podwykonawców,

  • planowanie i organizacja placu budowy

  • dbałość o przestrzeganie procedur BHP i zgodności prac z obowiązującymi przepisami prawa budowlanego

  • analiza dokumentacji projektowej i specyfikacji technicznych

  • koordynowanie zamówień materiałów i sprzętu na budowy

Od kandydatów oczekujemy:

  • ukończenia przynajmniej pierwszego stopnia studiów na kierunku budownictwo lub pokrewnym

  • zaangażowania w prowadzeniu procesów budowlanych

  • umiejętność organizacji pracy na budowie

  • odpowiedzialność, samodzielność,

  • samodzielności w nadzorowaniu robót budowlanych

  • umiejętność zarządzania ludźmi

  • prawo jazdy kat. B

  • doświadczenie min. 3 lata na podobnym stanowisku

  • język angielski, ukraiński mile widziane

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • stabilność zatrudnienia

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i zaangażowania

  • zdobywanie doświadczenia

  • możliwość pracy przy dużych kontraktach budowlanych

  • możliwość rozwoju kompetencji zawodowych oraz podwyższania kwalifikacji.

  • samochód oraz telefon służbowy

Proszę o przesyłanie CV przez OLX. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bemowo
ID: 911064988