2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Dolnośląskie
  5. Budowa / remonty - Oleśnica
  6. Budowa / remonty - Oleśnica
Dodane 29 kwietnia 2024

Inżynier Budowy - Kierownik Budowy

Lokalizacja

Oleśnica, Oleśnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma TOM TRANS z siedzibą w Oleśnicy zatrudni inżyniera/kierownika budowy. Działamy nieprzerwanie na Polskim rynku budowlanym od 1998r. Realizujemy projekty na terenie dolnego śląska i nie tylko. Współpracujemy z największymi firmami oraz gminami. Oferujemy transport materiałów budowlanych samochodami ciężarowymi (patelnie, wywrotki), wykonywanie robót ziemnych w pełnym zakresie, w tym wykopów szeroko i wąsko przestrzennych, wraz z umocnieniem, odwodnieniem oraz utylizacją gruntu z wykopu. Wykonujemy kompleksowe roboty drogowe obejmujące nasypy, stablizacje gruntu, podbudowy z kruszywa oraz nawierzchnie z kostki betonowej, kamiennej i bitumiczne. W ramach prowadzonych robót realizujemy sieci kanalizacji sanitarnej, deszczowej i sieci elektryczne.

Twój zakres obowiązków:

Kierownik Robót Drogowych będzie odpowiedzialny za:

  • bieżącą analizę i planowanie w zakresie zapotrzebowania niezbędnych zasobów ludzkich, materiałowych i sprzętowych,
  • zarządzanie robotami / zasobami zaangażowanymi w realizację inwestycji,
  • czynne zarządzanie robotami – kierowanie strategiczne i operacyjne pracą podległych pracowników i sprzętu ciężkiego,
  • prowadzenie bieżącej ewidencji kosztów, kontrola budżetu inwestycji,
  • przygotowywanie raportów i sprawozdań, prowadzenie ewidencji dokumentacji technicznej oraz korespondencji budowy,
  • kontrolowanie i rozliczanie zakresu robót objętych kontraktem,
  • kreowanie dobrej atmosfery na budowie i dobrych relacji z klientem,

Nasze wymagania

Wymagania:

  • studia wyższe – budownictwo drogowe, sieciowe lub pokrewne (technologia i organizacja budownictwa, konstrukcje budowlane),
  • minimum 2 – letnie doświadczenie na podobnym stanowisku lub 2 – letnie doświadczenie na budowie poparte wiedzą praktyczną,
  • wysoka ambicja i nastawienie na cel,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz innych osób,
  • umiejętność planowania strategicznego, operacyjnego i optymalizacji procesów,
  • umiejętność zarządzania sprzętem ciężkim,
  • umiejętność wyznaczania celów i elastycznej zmiany priorytetów,
  • wiedza oraz predyspozycje liderskie,
  • wysoki poziom wiedzy teoretycznej z budownictwa drogowego oraz sieciowego,
  • prawo jazdy kat. B.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Oleśnica
ID: 741250743