2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Kozienice
Dodane 23 maja 2024

Inżynier budowy, kierownik budowy

Lokalizacja

Kozienice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma „WOJTPOL” działa na rynku od ponad 20 lat jako Generalny Wykonawca. Na stałe zatrudniamy około 170 pracowników sił własnych różnych specjalności oraz posiadamy liczny park maszynowy. Staramy się tak dobierać portfel zleceń, aby maksymalnie wykorzystywać siły własne, które umiejętnie uzupełniamy podwykonawcami (większość firm na stałe współpracuje od wielu lat). Dzięki temu Kierownicy Budowy oraz Inżynierowie mają duży wpływ na organizację budowy, pracę pracowników i są bezpośrednio zaangażowani w każdy aspekt budowy. Firma ma charakter rodzinny, struktura jest bardzo prosta, dzięki czemu decyzję podejmowane są bardzo szybko. Inżynierowie mają realny wpływ na całą budowę, a jedynym ograniczeniem jest ich chęć rozwoju i nauki, zaangażowanie i oczywiście umiejętności, które w Naszej firmie można bardzo szybko nabyć.

Opis stanowiska

§ Nadzór nad robotami branży konstrukcyjno-budowlanej

§ Nadzór nad pracownikami sił własnych i podwykonawcami

§ Organizacja pracowników, sprzętu budowlane i całej budowy w konsultacji z Kierownikiem Budowy

§ Opracowywanie dokumentów związanych z prowadzoną budową

§ Zapytanie ofertowe i zamówienia materiałów budowlanych (w konsultacji z biurem)

§ Nadzór nad przestrzeganiem procedur BHP

Wymagania

§ Ukończone studia wyższe w branży budowlanej lub status studenta w specjalności budownictwo

§ Dyspozycyjność i gotowość do pracy

§ Bardzo dobra znajomość MS Office

§ Znajomość AutoCad

§ Zaangażowanie i chęć do własnego rozwoju i nabycia umiejętności

Oferujemy

§ Umowa o pracę

§ Narzędzia do pracy

§ Możliwość nabycia umiejętności samodzielnego prowadzenia inwestycji

Pozostałe kwestię do uzgodnienia i zaoferowania w trakcie rozmowy o pracę

Lokalizacja

Kozienice,

Mazowieckie

Mazowieckie, Kozienice
ID: 920326655