2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Małopolskie
  5. Inżynieria - Balice
Dodane 21 kwietnia 2024

Inżynier budowy budynku usługowego

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Balice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma KarGlo.pl usługowa zajmująca się budową obiektów dla Jednostek Samorządu Terytorialnego. Praca w pełnym wymiarze

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

-wsparcie Kierownika budowy w zakresie kontroli realizacji harmonogramu prac

-pomoc w przygotowywaniu niezbędnych dokumentów

-bieżący nadzór nad obiegiem dokumentacji na budowie

-pomoc w rozliczeniach z dostawcami, analiza ofert

-bieżące zgłaszanie potencjalnych problemów na budowie,

-współpraca z innymi działami firmy

NASZE WYMAGANIA

-wykształcenie wyższe, lub w trakcie studiów

-doświadczenie w tworzeniu dokumentacji podwykonawczej budowy (mile widziana)

-umiejętność analitycznego myślenia

-umiejętność organizacji pracy

-umiejętności sprawnej obsługi MS Office,

OFERUJEMY

-zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

-możliwość rozwoju zawodowego i zdobywanie nowych doświadczeń

-niezbędne narzędzia pracy

Lokalizacja

Balice,

Małopolskie

Małopolskie, Balice
ID: 897106313