2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Pomorskie
  5. Budowa / remonty - Glincz
Dodane 16 kwietnia 2024

Inżynier budowy - branża sanitarna

Wynagrodzenie

7 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Glincz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeKadra kierownicza

ZUK Spółka z o. o. z siedzią w Glinczu (ul. Akacjowa 24) k. Żukowa poszukuje kandydata na stanowisko inżyniera budowy z branży sanitarnej.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie, o ugruntowanej pozycji i nieposzlakowanej opinii jako pracodawcy,

  • narzędzia niezbędne do pracy,

  • możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji,

  • możliwość zdobycia uprawnień budowlanych,

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i wiedzy,

  • udział w ciekawych i ambitnych projektach inwestycyjnych,

  • system premiowy uwzględniający zaangażowanie oraz staż pracy

  • dodatkowe benefity pracownicze: prywatna opieka medyczna, możliwość ubezpieczenia grupowego, paczki świąteczne, wyjazdy i imprezy integracyjne, pobyt w firmowym apartamencie w górach, dofinansowanie szkoleń i kursów.

Zakres obowiązków:

  • wsparcie kierownika budowy w nadzorze nad realizacją robót sanitarnych zgodnie z dokumentacją projektową, techniczną, harmonogramami i przyjętymi normami

  • udział w procesie przygotowania inwestycji: przygotowywanie ofert, wycen i kosztorysów,

  • zbieranie ofert na materiały oraz ich zamawianie,

  • przygotowywanie dokumentacji powykonawczej.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe – Inżynieria Środowiska - w trakcie studiów lub ukończone,

  • umiejętność czytania rysunków i analizowania dokumentacji technicznej,

  • dobra organizacja pracy,

  • dyspozycyjność,

  • zaangażowanie i samodzielność,

  • prawo jazdy kat. B.

Prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających CV na adres mailowy lub kontakt telefoniczny.

Lokalizacja

Glincz,

Pomorskie

Pomorskie, Glincz
ID: 827057662