2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Kujawsko-pomorskie
  5. Inżynieria - Koronowo
Dodane 17 maja 2024

Inżynier budowy - branża drogowa

Lokalizacja

Koronowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Wimar Sp. z o.o. z siedzibą w Koronowie k. Bydgoszczy jest polska firmą, która prężnie działa na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie przy realizacji sieci kanalizacji sanitarnych, deszczowych oraz systemów wodociągowych. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy do nowego działu:

Inżyniera budowy - branża drogowa

Miejsce pracy: Koronowo, województwo kujawsko-pomorskie

Obowiązki:

  • czynny udział w procesie przygotowania i realizacji budowy,

  • kontrolowanie jakości wykonanych robót i ich zgodność z projektem wykonawczym,

  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP na budowie,

  • weryfikacja dokumentacji projektowej,

  • raportowanie postępu prowadzonych prac, przygotowanie analiz, rozliczeń i zestawień.

Wymagamy:

  • wykształcenia wyższego na kierunku budownictwo drogowe,

  • mile widziane doświadczenie w branży,

  • znajomość pakietu MS Office,

  • chęci rozwoju,

  • zaangażowania, dokładności i sumienności,

  • prawo jazdy kat. B

  • nie wymagamy uprawnień

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon, samochód)

  • duże możliwości rozwoju zawodowego  i zdobycia doświadczenia do uprawnień budowlanych

W nadsyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE oraz ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922 z późn. zm.). Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.

Lokalizacja

Koronowo,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Koronowo
ID: 894589717