2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Wielkopolskie
  5. Budowa / remonty - Poznań
  6. Budowa / remonty - Stare Miasto
Romgos
Dodane 14 czerwca 2024

Inżynier Budowy - atrakcyjne wynagrodzenie

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

ROMGOS Grupa to jedna z najbardziej dynamicznych spółek gazowniczych w kraju. Od lat zajmujemy się kompleksową realizacją inwestycji na rynku budownictwa energetycznego i przemysłowego, aktualnie rozszerzając działalność o budownictwo ogólne oraz odnawialne źródła energii.

W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowiska: Inżynier budowy

Miejsce pracy: miejsce realizacji kontraktu - praca na terenie kraju w systemie dekadowym (10 dni pracujące/4 dni wolne)

Główne obowiązki:

  • codzienna kontrola jakości i terminowości wykonywanych robót budowlanych na powierzonym odcinku robót

  • wsparcie i bezpośrednia współpraca z kierownikiem budowy / robót

  • nadzór nad pracą firm podwykonawczych, obmiary i rozliczenia

  • nadzór nad pracownikami sił własnych firmy

  • bieżące zgłaszanie potencjalnych problemów na budowie

  • raportowanie postępów prac przełożonym

  • dbanie o porządek i przestrzeganie zasad BHP oraz p. poż podczas wykonywanych robót

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, min. stopień inżyniera

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • umiejętność obmiarowania robót budowlanych

  • umiejętność pracy z pakiecie MS Office

  • umiejętność pracy z oprogramowaniem CAD

  • umiejętność pracy pod presją czasu;

  • dobra komunikatywność, umiejętność współpracy;

  • zaangażowanie, rzetelność i odpowiedzialność

  • dyspozycyjność do pracy na terenie całej Polski

  • praca w systemie dekadowym (10 dni pracy, 4 dni wolnego)

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności;

  • pracę w dynamicznym i doświadczonym zespole;

  • ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny, pakiet multisport;

  • zapewniamy zakwaterowanie dla kandydatów spoza rejonu

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 920628961