2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Warmińsko-mazurskie
  5. Budowa / remonty - Ełk
Dodane 25 kwietnia 2024

Inżynier budowy/Asystent Kierownika robót sanitarnych

Wynagrodzenie

6 000 - 11 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ełk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowaKadra kierownicza

Przedsiębiorstwo zajmujące się montażem instalacji wentylacji i klimatyzacji zatrudni na stanowisko Inżynier budowy/Asystent Kierownika robót sanitarnych.

Wymagania:

·         wykształcenie min. średnie lub student ostatniego roku inżynierii środowiska lub kierunków pokrewnych,

·         umiejętność obsługi programu AutoCAD oraz pakietu MS Office,

·         bardzo dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, sumienność i zaangażowanie,

·         rzetelność i punktualność,

·         wysoka kultura osobista w kontaktach z ludźmi,

·         czynne prawo jazdy kat. B,

·         mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku - nie jest to warunek bezwzględny,

Zakres obowiązków:

·         analizowanie dokumentacji projektowej,

·         nadzorowania przebiegu i ich bieżące raportowanie,

·         przygotowywanie harmonogramów prac i uczestniczenie w odbiorach,

·         pomoc Kierownikowi budowy w bieżących obowiązkach,

Oferujemy:

·         stabilne zatrudnienie oraz pracę w stabilnym i zgranym zespole,

·         możliwość zdobycia wymaganego doświadczenia do uzyskania uprawnień budowlanych,

·         niezbędne narzędzia do pracy, samochód, laptop, telefon służbowy,

·         wynagrodzenie adekwatne do umiejętności z okresowymi, dodatki i premie uznaniowe

Miejsce pracy: województwo warmińsko-mazurskie i podlaskie,

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Lokalizacja

Ełk,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Ełk
ID: 896369112