2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Dolnośląskie
  5. Budowa / remonty - Legnica
Ritex
Dodane 27 kwietnia 2024

Inżynier budowy / Asystent Kierownika Projektu

Lokalizacja

Legnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Ritex to polska firma o korzeniach sięgających 1994 roku, ciesząca się uznaniem na rynku. Od kilku  lat specjalizujemy się także w inwestycjach budowlanych w Legnicy Legnicy, wyznaczając nowe standardy jakości.

Nasze najbardziej prestiżowe projekty, takie jak Złote Apartamenty, Książęca 24 czy Palatium, stanowią kwintesencję naszej pasji i zaangażowania.

Nie zamykamy się na osiągnięcia, dlatego już wkrótce rozpoczynamy nowe inwestycje w urokliwym Karpaczu oraz dynamicznym Wrocławiu.

Chcemy tworzyć przestrzenie, które nie tylko zachwycają estetyką, ale także stanowią wyjątkowe miejsca do życia.

 Więcej informacji na www.ritex-development.pl

STANOWISKA: Inżynier Budowy/ Asystent Kierownika Budowy

Szukamy Ciebie Jeśli:

1.      Posiadasz wykształcenie wyższe inżynierskie lub magisterskie - kierunek budownictwo-Politechnika Wrocławska

2.      Możesz wykazać się umiejętnością analizy ofert i kosztorysów,

3.      Posiadasz umiejętności komunikacyjne oraz negocjacyjne,

4.      Posługujesz się programem AutoCAD oraz Exel,

5.       Jesteś skrupulatny i cechuje ciebie samodzielność w podejmowaniu decyzji.

Jaki będzie twój zakres obowiązków↓

1.      Bezpośrednia współpraca z Kierownikiem Projektu w działaniach związanych z pozyskiwaniem i kontraktowaniem podwykonawców i dostawców,

2.      Rozsyłanie zapytań ofertowych,

3.      Analiza ofert oraz przygotowywanie zestawień na potrzeby kierownictwa projektu,

4.      Przygotowanie umów oraz zleceń dla podwykonawców i dostawców,

5.      Uczestnictwo w naradach koordynacyjnych na budowach,

6.      Koordynacja efektywnego przepływu informacji na linii kierownik projektu – budowa,

7.      Analiza dokumentacji projektowej,

8.      Koordynacja tworzenia dokumentacji powykonawczej,

9.      Ewidencjonowanie oraz weryfikacja dokumentów kosztowych,

10.   Wsparcie kierownika projektu w różnorodnych zadaniach związanych z pracą biurową oraz okazjonalnym nadzorem prac na budowie, włączając w to załatwianie spraw urzędowych i koordynację działań na budowie.

ZAOFERUJEMY CI:

1.      ROZWÓJ - zadania, które pozwolą Ci poszerzać Twoje umiejętności i kwalifikacje,

2.       Pracę w firmie o UGRUNTOWANEJ pozycji na rynku,

3.      STABILNOSĆ zatrudnienia gwarantowaną umowę o pracę,

4.      Brak korporacyjnego podejścia (krótka ścieżka decyzyjności),

5.      Pracę przy dużych projektach budowlanych,

6.       Możliwość zdobycia doświadczenia i wiedzy niezbędnej do uzyskania uprawnień budowlanych .

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje usunięcie Twoich danych z bazy.

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez firmę Ritex.”

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Legnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Legnica
ID: 659129931