2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Katowice
  6. Budowa / remonty - Śródmieście
Dodane 19 kwietnia 2024

Inżynier Budowy / Asystent Kierownika Prac

Lokalizacja

Katowice, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

STANOWISKO: INŻYNIER BUDOWY

SZUKAMY CIEBIE JEŚLI:

  • Posiadasz wykształcenie wyższe kierunkowe (absolwenci lub studenci ostatniego roku budownictwa),

  • Być może nie masz doświadczenia, a chciałbyś je zdobyć,

  • Masz chęci do pracy,

  • Posiadasz umiejętności komunikacyjne oraz negocjacyjne,

  • Posługujesz się programem AutoCAD oraz MS Office,

  • Jesteś skrupulatny i cechuje ciebie samodzielność w podejmowaniu decyzji.

  • Jesteś osobą dyspozycyjną,

  • Posiadasz umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Posiadasz prawo jazdy kat. B

TWOJE ZADANIA:

  • Analiza dokumentacji projektowej,

  • Uczestniczenie w procesie pozyskania koniecznych pozwoleń/zezwoleń/decyzji,

  • Koordynowanie prac na budowie,

  • Zamawianie, przyjmowanie, rozliczanie materiałów dostarczanych na budowę

  • Kontrola robót wykonywanych na budowie w zakresie zgodności dokumentacją projektową,

  • Przygotowywanie oraz kontrola harmonogramów robót

  • Prowadzenie kontroli robót podwykonawców i ich rozliczanie

  • Raportowanie postępów prac

  • Kontrola przestrzegania przepisów BHP

ZAOFERUJEMY CI:

  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)

  • Pracę przy dużych i ambitnych inwestycjach

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,

  •   Brak korporacyjnego podejścia (krótka ścieżka decyzyjności).

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach 8-16

Śląskie

Śląskie, Katowice, Śródmieście
ID: 912907521