2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Świętokrzyskie
  5. Budowa / remonty - Kielce
Dodane 16 kwietnia 2024

Inżynier budowy.

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis stanowiska pracy

  • nadzór nad realizacją prac na budowie w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną oraz harmonogramy,

  • koordynowanie i kontrolowanie robót prowadzonych przez siły własne i podwykonawców,

  • raportowanie z przebiegu prac na budowie,

  • przygotowywanie zamówień materiałowych, sprzętowych i usług niezbędnych do realizacji prac na budowie,

  • przeprowadzanie odbiorów w sposób zgodny z procedurami obowiązującymi w Spółce oraz wymogami Zamawiającego.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe budowlane,

  • umiejętność obsługi programów AutoCAD oraz MS Office,

  • komunikatywność,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • dyspozycyjność,

  • mile widziane doświadczenie w branży konstrukcji stalowych.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej, renomowanej firmie,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • benefity pozapłacowe - prywatna opieka medyczna w Medicover, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, pakiet socjalny w ramach ZFŚS (m.in. wczasy pod gruszą, dodatki z okazji świąt),

  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego.

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 912157557