2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Zachodniopomorskie
  5. Inżynieria - Szczecin
  6. Inżynieria - Gumieńce
Dodane 22 kwietnia 2024

Inżynier Budowy.

Wynagrodzenie

4 600 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Gumieńce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Inżynier budowy:

Zakres obowiązków:

  • koordynowanie i nadzór nad pracami podwykonawców na budowie, kierowanie pracą brygad budowlanych,

  • przygotowanie obmiarów i specyfikacji technicznej zapotrzebowań zakupowych na materiały i usługi,

  • kierowanie procesem budowlanym (przygotowanie i organizowanie zaplecza budowy),

  • zapewnienie efektywnego wykorzystania zasobów oraz terminowej realizacji przedsięwzięć,

  • dbałość o należyte standardy BHP oraz nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP na budowie,

  • koordynacja i rozdział robót,

  • bezpośredni nadzór nad jakością realizowanych prac,

  • wsparcie kierownika budowy.

Wymagania:

  • wykształcenie budowlane, minimum inż. Budownictwa (ew. na ostatnim roku studiów inżynierskich)

  • znajomość procesu przeprowadzenia prac budowlanych,

  • znajomość programu Autocad, MS Office

  • umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej projektowej,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • prawo jazdy kat. B.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Gumieńce
ID: 841753768