2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Płock
Dodane 04 kwietnia 2024

Inżynier Budownictwa

Wynagrodzenie

11 000 - 16 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Płock

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Inżynier budowy

Miejsce pracy: Płock , cała Polska

Opis stanowiska:

·       Kierowanie pracami budowlanymi;

·       Nadzór i kontrola nad jakością i terminowością wykonanych prac;

·       Przygotowanie obmiaru postępu robót oraz ich rozliczanie;

·       Przygotowanie dokumentacji na potrzeby zamówień;

·       Sporządzanie wycen;

·      Raportowanie realizacji robót;

·       Prowadzenie dokumentacji budowy oraz dokumentacji jakościowej i powykonawczej;

·       Współpraca z Zarządem Firmy, Kierownikiem budowy, Inwestorem oraz organami administracji publicznej przy realizacji inwestycji;

Oczekujemy:

·      Wykształcenie wyższe: kierunek budownictwo;

·      Doświadczenie w realizacji prac budowlanych;

·      Znajomość prawa budowlanego;

·      Prawo jazdy kat. B;

·      Dobra organizacja pracy własnej i ekip wykonawczych;

·      Obsługa programów z pakietu MS Office, CAD

·      Samodzielność, zaangażowanie i odpowiedzialność;

·      Znajomość kosztorysowania;

·      Gotowość do pracy w delegacjach;

Oferujemy:

·      Umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin

·      Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

·      Wynagrodzenie odpowiednie do posiadanego doświadczenia;

·      Niezbędne narzędzia do pracy;

·      Pracę w młodym oraz dynamicznym zespole, przyjazną atmosferę;

Lokalizacja

Płock,

Mazowieckie

Mazowieckie, Płock
ID: 698373917