2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Śląskie
  5. Inżynieria - Gliwice
  6. Inżynieria - Ostropa
Dodane 22 kwietnia 2024

Inżynier Automatyk - PLC

Lokalizacja

Gliwice, Ostropa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Do naszego zespołu zajmującego się projektowaniem, montażem oraz uruchomieniem systemów automatyki przemysłowej poszukujemy inżyniera automatyka.

Sprawdź szczegóły oferty i dołącz do nas!

PROFIL PRACOWNIKA

·       Wykształcenie wyższe

·       Dobra znajomość programu TIA

·       Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku (robotyk, automatyk)

·       Otwartość na szukanie nowych rozwiązań

·       Doświadczenie w pracy z klientem międzynarodowym

·       Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

·       Prawo jazdy kat. B

TWOJE ZADANIA

·       Programowanie sterowników PLC

·       Uruchomienia, programowanie i industrializacja maszyn (nowych i używanych)

·       Uczestnictwo przy wdrażaniu nowych linii produkcyjnych

·       Optymalizacja pracy systemów automatyki przemysłowej, wdrażanie zmian

·       Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

·       Gotowość do wyjazdów służbowych

DLA CIEBIE

·       Elastyczny czas pracy

·       Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

·       Dofinansowanie do nauki języków obcych

·       Udział w ciekawych projektach z zakresu automatyki i robotyki

·       Praca z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, duża elastyczność w doborze rozwiązań oraz kierunku rozwoju

·       Współpraca z doświadczonym zespołem

·       Przyjazna atmosfera pracy

·   dodatkowe benefity m.in. współfinansowana karta sportowa oraz prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twoich bliskich (Medicover).

·   Ubezpieczenie grupowe dla Ciebie i Twoich bliskich.

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Ostropa
ID: 783389391