2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Pomorskie
  5. Inżynieria - Wejherowo
Dodane 19 kwietnia 2024

Inżynier Automatyk - Absolwent / Student

Lokalizacja

Wejherowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis firmy:

BESI Marine Systems GmbH oferuje projektowanie, produkcję i serwis systemów zarządzania przepływem dla przemysłu morskiego. Od założenia w 1966 r. główna siedziba znajduje się w Bremie. Firma posiada dwa zakłady produkcyjne zlokalizowane w Niemczech i w Polsce. Nasze produkty sprawdziły się w ponad 6500 zastosowaniach morskich!

Firma oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę

  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia Kandydata

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

  • praca w międzynarodowym środowisku

Zakres obowiązków:

  • programowanie sterowników PLC (Wago)

  • tworzenie wizualizacji HMI (JMobile)

  • parametryzacja, uruchamianie oraz konfiguracja urządzeń peryferyjnych

  • wsparcie działu serwisu oraz produkcji

Minimalne wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: Automatyka lub kierunki pokrewne).

  • znajomość języka angielskiego w stopniu min. komunikatywnym

  • znajomość podstaw elektrotechniki oraz programowania PLC

Lokalizacja

Wejherowo,

Pomorskie

Pomorskie, Wejherowo
ID: 912963674