2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Warmińsko-mazurskie
  5. Inżynieria - Ługwałd
Dodane 10 kwietnia 2024

Inżynier Automatyk

Lokalizacja

Ługwałd

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Firma Mepack - producent maszyn i urządzeń - zatrudni osobę na stanowisku Inżynier Automatyk

Wdrażamy nowe rozwiązania z zakresu automatyzacji procesów produkcyjnych w tym robotyki.

Miejsce pracy: Jastrzębia 8, 11-001 Ługwałd;

Zakres obowiązków:

  • projektowanie i składanie szaf sterowniczych;

  • podłączanie elementów maszyn (silniki, czujniki itp.);

  • pisanie programów w środowisku Siemens;

  • testowanie wyprodukowanych maszyn;

Wymagania:

  • Wiedza z zakresu automatyki i pneumatyki;

  • Wiedza z zakresu robotyki mile widziana (nieobowiązkowa);

  • Programowanie sterowników Siemens;

  • Zaangażowanie i odpowiedzialność;

  • Gotowość do podejmowania nowych i trudnych wyzwań;

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności;

  • Praca jednozmianowa;

  • Stabilne zatrudnienie;

  • Możliwość rozwoju i nauki;

  • Elastyczny czas pracy;

  • Przyjazną atmosferę w pracy;

  • Praca przy ciekawych i innowacyjnych projektach;

Praca u nas to nie są monotonne czynności, ale codziennie nowe i ciekawe wyzwania. Każde nasze wdrożenie jest inne od poprzednich.

Prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem portalu OLX lub kontakt bezpośredni pod numerem telefonu podanym w ogłoszeniu (poniżej) w godzinach od 9:00 do 16:00.

Lokalizacja

Ługwałd,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Ługwałd
ID: 862558198