2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Mazowieckie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Warszawa
  7. Praca inżynieryjna, techniczna - Białołęka
Dodane 13 maja 2024

Inżynier - Automatyk

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Dynamicznie rozwijająca się firma z branży automatycznej identyfikacji towarów oraz fleksograficzna i cyfrowa  drukarnia etykiet samoprzylepnych i opakowań RSC Auto ID Distribution, poszukuje osoby na stanowisko:

INŻYNIER AUTOMATYK

Miejsce pracy: Warszawa ul. Płytowa 2

Zadania:

  • projektowanie rozwiązań do automatycznego znakowania i identyfikacji produktów w zakresie mechaniki, elektroniki i oprogramowania

  • integracja urządzeń z liniami produkcyjnymi

  • modyfikacja urządzeń i dostosowywanie do wymagań klienta

  • nadzór nad dokumentacją techniczną i serwisową

  • bezpośrednie wsparcie dla klientów przy realizacji umów serwisowych

  • udział w przeglądach, instalacjach, wdrożeniach  i uruchomieniach urządzeń aplikujących etykiety na liniach produkcyjnych

  • raportowanie działań

  • współpraca z pozostałymi działami firmy w tym wsparcie sprzedaży

Profil zawodowy:

  • wykształcenie techniczne  (mechatronika, elektronika, automatyka, budowa maszyn)

  • zainteresowanie automatyką przemysłową

  • podstawowa wiedza z zakresu informatyki

  • umiejętność czytania i rysowania (mile widziane) schematów elektrycznych

  • wiedza z zakresu mechaniki, pneumatyki i elektryki przemysłowej

  • umiejętność wykonywania podstawowych czynności warsztatowych

  • gotowość do wyjazdów służbowych – prawo jazdy kat. B

  • samodzielność w działaniu i silna orientacja na współpracę z klientem

  • mile widziane doświadczenie w zakresie obsługi i serwisu urządzeń automatyki przemysłowej

  • mile widziane doświadczenie w zakresie obsługi i serwisu urządzeń do automatycznej identyfikacji szczególnie firmy Zebra Technologies

  • mile widziana znajomość programów inżynierskich CAD, rysunku technicznego

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- atrakcyjny system motywacyjny i warunki wynagrodzenia - niezbędne narzędzia pracy, telefon i laptop służbowy

- szkolenia branżowe

Prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”. prowadzonych przez RSC Auto ID Distribution. z siedzibą  Warszawa ul. Płytowa 2

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 917988204