2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Podlaskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Białystok
  6. Pozostałe oferty pracy - Nowe Miasto
Dodane Dzisiaj o 08:11

International Project Manager

Lokalizacja

Białystok, Nowe Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Daze W&IP Sp. z o.o. jest aktywna na międzynarodowym rynku detalicznym od ponad 20 lat. Jesteśmy firmą oferującą pełen zakres usług; zajmujemy się projektowaniem, produkcją i instalacją- od pojedynczych elementów wystawienniczych po kompletny wystrój sklepu detalicznego.

Zostaniesz częścią inspirującego, młodego i dynamicznego zespołu, w którym niemal 80% stanowią wyjątkowe profesjonalistki.

Poszukujemy Kierownika/-czki Projektu, który chciałby dołączyć do naszego zespołu i przyczynić się do naszego rozwoju na rynku detalicznym.

Opis stanowiska:

  • Pełne zarządzanie projektami

  • Tworzenie i wdrażanie projektów

  • Nadzór nad projektami i procesem produkcji

  • Ścisła współpraca z działami projektowania i produkcji

  • Możliwość podróży w ramach pracy

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy na rynku międzynarodowym

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Umiejętności organizacyjnych

  • Umiejętności pracy pod presją czasu

  • Skutecznych umiejętności rozwiązywania problemów

  • Dbałości o szczegóły

  • Umiejętności komunikacyjnych

  • Doskonała znajomość języka angielskiego (praca/mieszkanie za granicą)

  • Wykształcenie techniczne będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Pracę w uznanej i rozwijającej się firmie

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Dofinansowanie do kursów i szkoleń

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym

  • Realny wpływ na wizerunek i rozwój firmy

  • Pracę w harmonijnym, stabilnym i solidnym środowisku, w którym praca przynosi przyjemność.

Prosimy przesyłać CV poprzez OLX lub bezpośrednio na adres jobs_daze.pl z informacją na jakie stanowisko.

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Nowe Miasto
ID: 912366876