2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Lubelskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Bełżyce
Dodane 10 kwietnia 2024

Intermarche supermarket w Bełżycach zatrudni kasjer/ sprzedawca

Wynagrodzenie

4 500 - 5 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bełżyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Poszukujemy pracowników na stanowisko kasjer-sprzedawca w sklepie INTERMARCHE w Bełżycach.

Gwarantujemy terminowość wypłat, przestrzeganie czasu pracy i umowę cywilno prawną.

Proszę zainteresowanych o przesłanie swojego C.V. na maila lub aplikować przez OLX.

Będę kontaktować się z wybranymi osobami.

Serdecznie Pozdrawiam Zbigniew Stępniewski - właściciel.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie

  • pracę w pełnym wymiarze godzin

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze

  • comiesięczne grafiki

  • premie uznaniowe

  • bony świąteczne

    Twój zakres obowiązków

    • profesjonalna obsługa Klienta na dziale:piekarnia i warzywa,

    • napoje i piwa, tradycja (mięsa, sery, wędliny),

    • właściwa ekspozycja towarów na regałach sklepowych

    • wykładanie towaru

    • zapewnienie standardów czystości w puncie sprzedaży oraz w jego obrębie

    Nasze wymagania

    • posiadanie książeczki SANEPID-owskiej

    • gotowość do pracy w systemie zmianowym (bez zmian nocnych)

    • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

    • doświadczenie w pracy w sklepie

Lokalizacja

Bełżyce,

Lubelskie

Lubelskie, Bełżyce
ID: 799734883