2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Podkarpackie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Dębica
Dodane 08 kwietnia 2024

INTER CARS Dębica - Sprzedawca

Lokalizacja

Dębica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

INTER CARS SA jest polską firmą od lat wyznaczającą standardy rynku dystrybucji części do samochodów. To dzięki naszym pracownikom możemy cieszyć się ugruntowaną pozycją na rynku. Poszukujemy osób, które, tak jak my, są otwarte na nowe wyzwania i gotowe stale rozwijać swoje talenty i dzielić się wiedzą.

Forma zatrudnienia: umowa o pracę lub B2B (własna działalność gospodarcza)

Miejsce pracy: Dębica

Opis stanowiska:

  • obsługa Klienta w zakresie sprzedaży części zamiennych i akcesoriów do pojazdów mechanicznych,

  • obsługa procesów magazynowych

  • informowanie Klientów o dostępnej ofercie firmy, w tym o aktualnych promocjach,

  • kreowanie dobrego wizerunku firmy.

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w kontaktach z klientami

  • umiejętności obsługi takich programów jak: pakiet MS Office, środowisko Windows

  • otwartości i elastyczności na nowe wyzwania

  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole

  • zdolności w pozyskiwaniu wiedzy technicznej

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, podstawowa znajomość budowy samochodów osobowych oraz znajomości branży motoryzacyjnej będą dodatkowym atutem.

Kandydatom oferujemy:

  • interesującą pracę w rozwijającej się organizacji, o wiodącej pozycji na rynku w swojej branży

  • atrakcyjną formę wynagrodzenia ściśle powiązaną z wynikami

  • narzędzia niezbędne do realizacji zadań

  • prywatna opieka medyczna

  • pakiet szkoleń przygotowujących do pracy na wybranych stanowiskach

  • możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowane osoby prosimy o odpowiedź poprzez załączenie CV.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Lokalizacja

Dębica,

Podkarpackie

Podkarpackie, Dębica
ID: 811111463