2. Praca
  3. Edukacja
  4. Kursy, zajęcia dodatkowe
  5. Kursy, zajęcia dodatkowe - Lubuskie
  6. Kursy, zajęcia dodatkowe - Zielona Góra
Dodane 11 lipca 2024

Instruktor zajęć sportowych dla dzieci

Wynagrodzenie

4 300 - 5 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zielona Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Inny

Doświadczenie nie jest wymagane

Instytucja zajmująca się organizacją zajęć edukacyjno-ruchowych dla dzieci poszukuje kandydata na stanowisko Instruktora sportu.

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie zajęć edukacyjno-ruchowych dla dzieci w placówkach oświatowych,

  • Obsługa wewnętrznego systemu operacyjnego, wynikająca z charakteru pracy,

  • Udział w wewnętrznych szkoleniach i egzaminach.

Nasze wymagania

  • Posiadanie wykształcenia wyższego na kierunku Wychowania Fizycznego lub posiadanie certyfikatu instruktora dyscyplin sportowych,

  • Wysoki poziom kultury osobistej oraz komunikatywność,

  • Odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,

  • Prawo jazdy kat. B i własny samochód będą dodatkowymi atutami.

To oferujemy

  • Pracę stałą lub dorywczą z elastycznym grafikiem,

  • Wynagrodzenie zależne od ilości świadczonej pracy, na jasnych i przejrzystych warunkach,

  • Możliwość zdobycia nieocenionego doświadczenia i wiedzy z zakresu pracy z najmłodszymi dziećmi,

  • Możliwość uczestnictwa w wewnętrznych szkoleniach i kursach.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 691575897