2. Praca
  3. Edukacja
  4. Kursy, zajęcia dodatkowe
  5. Kursy, zajęcia dodatkowe - Dolnośląskie
  6. Kursy, zajęcia dodatkowe - Wrocław
  7. Kursy, zajęcia dodatkowe - Krzyki
Dodane 23 kwietnia 2024

Instruktor warsztatów chemicznych dla dzieci na półkoloniach

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Lubisz pracę z dziećmi? Szukasz ciekawej i inspirującej pracy na wakacje? Chcesz zdobyć doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych? Masz wolne wakacje, które planujesz sensownie zagospodarować?

Nie czekaj, i skontaktuj się z nami. Poszukujemy instruktora warsztatów chemiczno-przyrodniczych na letnich półkoloniach we Wrocławiu. Zapraszamy do współpracy osoby, które lubią dzieci i interesują się wiedzą z zakresu chemii, biologii, czy fizyki. Jeśli chcesz się podzielić swoimi pasjami i marzysz o rozwijającej pracy w otoczeniu inspirujących ludzi – to jest to stanowisko dla Ciebie.

Wymagania:

  • otwartość, komunikatywność, aktywność, odpowiedzialność

  • zaangażowanie i chęć dzielenia się z dziećmi swoją wiedzą i umiejętnościami

  • wysoka kultura osobista

  • przygotowanie merytoryczne do prowadzenia tego rodzaju warsztatów (absolwenci i studenci kierunków chemicznych, przyrodniczych oraz pasjonaci)

  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu zajęć z dziećmi w wieku 5-12 lat.

Zakres obowiązków:

  • samodzielne prowadzenie warsztatów dla dzieci według ustalonego programu

  • opieka nad dziećmi i organizowanie gier i zabaw ruchowych pomiędzy warsztatami chemiczno-przyrodniczymi

  • wspieranie dzieci w rozwijaniu zainteresowań.

Gwarantujemy motywujące środowisko pracy, elastyczną organizację pracy (także pracę w wybrane tygodnie), możliwość długoterminowej współpracy (głównie w ferie i wakacje). Zapewniamy starannie opracowany program merytoryczny zajęć i specjalistyczne przeszkolenie przed rozpoczęciem pracy.

Wszystkich zainteresowanych podjęciem współpracy prosimy o przesłanie życiorysu. Przesyłając aplikację, prosimy o dopisanie do niej następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)". Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 680313380