2. Praca
  3. Edukacja
  4. Kursy, zajęcia dodatkowe
  5. Kursy, zajęcia dodatkowe - Mazowieckie
  6. Kursy, zajęcia dodatkowe - Legionowo
Dodane 23 kwietnia 2024

Instruktor Trener Tenisa | Poszukukemy do pracy

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Legionowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Poszukujemy do pracy na stałe w Legionowie:

Instruktor - Trener Tenisa

Obowiązki: - prowadzenie zajęć z dziećmi i dorosłymi - prowadzenie półkolonii i innych eventów

Wymagania: - umiejętności prowadzenia zajęć - umiejętność gry w tenisa - bardzo dobra komunikatywność

Oferujemy: - pracę na pełny etat - dużo godzin od samego początku - różne formy współpracy (umowa zlecenie, B2B)

Prosimy o wysłanie wiadomości lub CV

Lokalizacja

Legionowo,

Mazowieckie

Mazowieckie, Legionowo
ID: 902519601