2. Praca
  3. Edukacja
  4. Kursy, zajęcia dodatkowe
  5. Kursy, zajęcia dodatkowe - Podlaskie
  6. Kursy, zajęcia dodatkowe - Suwałki
Dodane 29 kwietnia 2024

Instruktor tańca - Suwałki

Wynagrodzenie

1 000 - 3 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Suwałki

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Roar Dance Szuka Nieustraszonego Instruktora Tańca do prowadzenia zajęć tanecznych w przedszkolach!

Stanowisko: Instruktor Tańca – z energią powyżej normy

Obowiązki:

  • Obudzenie w uczestnikach dzikiej radości podczas tańca.

  • Prowadzenie zajęć tanecznych na podstawie programu.

  • Zobowiązanie, że po każdej lekcji uczestnicy będą tańczyć z duchem dzikiej przygody!

Wymagania:

  • Uśmiech, który ryczy głośniej niż najbardziej dziki taniec.

  • Wyjątkowa umiejętność obudzenia dzikich instynktów tanecznych.

  • Poczucie rytmu

Lokalizacja: Przedszkola

Godziny pracy: w przedziale od 9.00-16.00 (elastyczny grafik, dopasowany do Twoich możliwości) - na ten moment mamy do zaoferowania kilka godzin tygodniowo.

Czy masz odwagę obudzić lwa w w naszych podopiecznych i przenieść się z nimi w magiczny świat tańca? Jeśli tak, to wyślij nam parę informacji o sobie:

  • O swoim doświadczeniu tanecznym

  • O swoim doświadczeniu w pracy z dziećmi,

  • Zakresu dzielnic, jakie są w Twoich możliwościach dojazdowych,

  • Informacji, czy posiadasz prawo jazdy/samochód,

  • Dane do kontaktu,

  • Proponowaną stawkę za godzinę zajęć,

  • Informację o byciu (lub niebyciu) studentem / prowadzeniu własnej działalności;

Tutaj możesz zobaczyć, jak wygląda praca w praktyce:

Youtube: Roar Dance - film promocyjny

Przed rozpoczęciem pracy odbędzie się spotkanie szkoleniowe, które przygotuje Cię do pracy.

Dołącz do nas i spraw, by świat tańca był jeszcze bardziej dziki :-)

Lokalizacja

Suwałki,

Podlaskie

Podlaskie, Suwałki
ID: 881455574