2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Łódzkie
  5. Pozostałe oferty pracy - Łódź
  6. Pozostałe oferty pracy - Polesie
Dodane 04 maja 2024

Instruktor strzelectwa / Prowadzący strzelanie

Wynagrodzenie

33 - 37 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Łódź, Polesie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z rozwojem naszego Centrum Strzeleckiego RP poszukujemy osoby która dołączy do RP Team na stanowisku instruktora.

Czego wymagamy?:

·        prowadzącego strzelanie

·        pozytywnego nastawienia do ludzi

·        kurs instruktora

·        pozwolenia na broń

·        język angielski na poziomie minimum komunikatywnym

Zakres obowiązków:

·        prowadzenie strzelań komercyjnych / klubowych

·        szkolenia wstępne

·        pilnowanie bezpieczeństwa na strzelnicy

·        dbanie o porządek na strzelnicy / w magazynach / w rusznikarni

Praca w pełnym zakresie, umowa o pracę oraz oczywiście owocowe czwartki.

Jesteś zainteresowany? Nic prostszego, wyślij nam swoje CV lub skontaktuj się telefonicznie.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Polesie
ID: 911515884