2. Praca
  3. Edukacja
  4. Kursy, zajęcia dodatkowe
  5. Kursy, zajęcia dodatkowe - Mazowieckie
  6. Kursy, zajęcia dodatkowe - Warszawa
  7. Kursy, zajęcia dodatkowe - Ursus
Paula Golba
Dodane 24 kwietnia 2024

Instruktor robotyki dla dzieci | trener Lego | dla studenta ROBOTECO

Wynagrodzenie

53 - 60 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ursus

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Jesteś studentem? Chciałbyś pogodzić naukę z ciekawą i twórczą pracą? Aplikuj na stanowisko instruktora robotyki. Na naszych zajęciach uczymy przez zabawę, rozwijamy kreatywność i ciekawość świata. Budujemy roboty z klocków LEGO i ożywiamy je za pomocą prostych programów.

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie interesujących zajęć dla dzieci w szkołach podstawowych na terenie Warszawy i okolic.

  • Przekazywanie swojej wiedzy i zainteresowań młodym, przyszłym inżynierom :)

  • Warsztaty z budowania i programowania, bazujące na gotowych scenariuszach LEGO, które można uzupełniać o własne pomysły.

  • Możliwość realizacji własnych projektów podczas zajęć.

Wymagania:

  • jeżeli jesteś pozytywnym i energicznym studentem?

  • masz dobry kontakt z dziećmi;

  • lubisz majsterkować lub działać kreatywnie;

  • chętnie jeździsz samochodem, a o LEGO wciąż myślisz z sentymentem;

  • Jest to idealna praca dla Ciebie :).

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość pogodzenia pracy ze studiami;

  • elastyczne godziny pracy (grafik dostosowany do planu na uczelni, praca głównie popołudniami);

  • luźną i opartą na współpracy atmosferę;

  • młode i sympatyczne grono współpracowników;

  • przeszkolenie i wsparcie w prowadzeniu zajęć

Jeżeli zainteresowało Cię nasze ogłoszenie, chętnie przeczytamy Twoje CV i list motywacyjny.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursus
ID: 891684446