2. Praca
  3. Edukacja
  4. Kursy, zajęcia dodatkowe
  5. Kursy, zajęcia dodatkowe - Pomorskie
  6. Kursy, zajęcia dodatkowe - Gdynia
  7. Kursy, zajęcia dodatkowe - Śródmieście
Dodane 21 maja 2024

Instruktor nauki jazdy kategorii B

Lokalizacja

Gdynia, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Od 11 lat zajmujemy się szkoleniem kierowców, prowadząc OSK L-ka. Zależy nam na tym, aby kursant opuszczający nasz Ośrodek, dobrze radził sobie na drodze, a nie tylko był przygotowany " pod zdanie egzaminu" . Mamy świadomość, że poziom naszego szkolenia przekłada się na bezpieczeństwo kursantów, którzy po zdaniu egzaminu samodzielnie wyjeżdżają na drogę i stają się pełnoprawnymi użytkownikami dróg. Czujemy odpowiedzialność, która wynika ze szkolenia przyszłych kierowców, dlatego również my ćwiczymy swoje umiejętności i podnosimy kwalifikacje. Był to jeden z wielu powodów, dla których zdecydowaliśmy się na stworzenie L-ka Rally Team. Starty, w profesjonalnie organizowanych rajdach samochodowych, pozwalają nam na ciągłe podnoszenie swoich umiejętności i sprawdzenie swoich możliwości oraz dają nam niesamowitą radość. Wszystkie nasze działania wynikają z pasji, która towarzyszy nam w pracy i poza nią.

Instruktor nauki jazdy

Opis stanowiska:

Poszukujemy instruktorów nauki jazdy kat. B, którzy z pasją i cierpliwością niezbędną w tym zawodzie, wykonują swoją pracę!

Wymagania:

  • uprawnienia instruktora nauki jazdy oraz warsztaty instruktorskie

  • praca w godzinach popołudniowych/wieczornych lub w weekendy

Oferujemy:

  • dużą bazę kursantów oraz pracę w najszybciej rozwijającym się Ośrodku Szkolenia Kierowców w Gdyni!

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w kreatywnym, doświadczonym zespole i chcesz dołączyć do naszego L-ka Team, wyślij nam swoje CV na adres e-mail.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwrzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez L-ka, Frąszczak Service, JF Motors Jakub Frąszczak z siedzibą w Gdyni orzy ul. Starowiejskiej 41/43 lok. 9B zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016r., poz. 922)".

Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że administratorem danych jest L-ka, Frąszczak Service, JF Motors Jakub Frąszczak z siedzibą w Gdyni przy ul. Starowiejskiej 41/43 lok. 9B. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Śródmieście
ID: 634063397