2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Pomorskie
  6. Wsparcie techniczne - Gdańsk
  7. Wsparcie techniczne - Piecki-Migowo
Dodane 11 kwietnia 2024

Instalatora sieci światłowodowych FTTH - Gdańsk

Wynagrodzenie

4 500 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Piecki-Migowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaRekrutacja online

Firma JMDI jest niezależnym dostawcą telewizji, internetu, telefonii stacjonarnej i komórkowej na terenie Gdańska oraz Warszawy, Wrocławia i Poznania. Świadczenie usług rozpoczęliśmy w 2002r. Jesteśmy firmą z wyłącznie polskim kapitałem. Usługi dostarczamy poprzez naszą własną infrastrukturę, zaawansowaną sieć światłowodową, rozwijaną na terenie Warszawy oraz w okolicznych miejscowościach. Z usług JMDI korzysta już ponad 50 000 odbiorców indywidualnych oraz firm.

Poszukujemy na stanowisko instalatora sieci światłowodowych. Nie masz doświadczenia, a chciałbyś je zdobyć? Nie boisz się wyzwań i szybko się uczysz. Zapraszamy do swojego działu montaży abonenckich.

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie instalacji u Klienta (telewizja, internet, telefon)

  • Uruchamianie modemów kablowych, dekoderów TV, usługi telefonicznej, wi-fi

  • Usuwanie uszkodzeń/awarii wykonywanie instalacji światłowodowych w technologii FTTx

  • Demontaż urządzeń telekomunikacyjnych

  • Spawanie włókien światłowodowych

  • Raportowanie do przełożonego

Wymagania:

  • Dyspozycyjność

  • Odpowiedzialność

  • Samodzielność

  • Prawo jazdy kat. B

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Znajomości podstaw z zakresu elektrotechniki.

  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości.

  • Gotowość do pracy w terenie

  • Wysoka kultura osobista

Mile widziane:

  • Uprawnienia SEP do 1kV

Oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • Zatrudnienie w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podniesienia kwalifikacji

  • Pracę w miłej atmosferze w młodym zespole

  • Szkolenia

  • Samochód służbowy

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Piecki-Migowo
ID: 909607954