2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Mazowieckie
  5. Montaż i serwis - Płochocin Osiedle
Dodane 09 kwietnia 2024

Instalator systemów niskoprądowych

Lokalizacja

Płochocin Osiedle

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Opis

Zakres obowiązków:

  • budowa instalacji kablowych systemów alarmowych, kontroli dostępu, sygnalizacji pożaru, kamer obserwacyjnych;

  • montaż urządzeń;

  • wykonywanie testów sprawności;

  • wykonywanie przeglądów serwisowych i konserwacji.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie technik elektryk, technik elektronik lub pokrewne;

  • osoby bez wykształcenia kierunkowego ale z praktyką w zawodzie

  • świadectwo kwalifikacji SEP do /powyżej 1kV;

  • znajomość instalacji i zagadnień branży alarmowej security;

  • gotowość do pracy na wysokości potwierdzona badaniami;

  • estetyka pracy, odpowiedzialność, dyspozycyjność, zaangażowanie;

  • uczciwość i punktualność;

  • prawo jazdy kategorii B;

  • gotowości do pracy poza obszarem Warszawy ;

  • delegacje do 5 dni w terenie.

Oferujemy:

  • premie inwestycyjne

  • możliwość współpracy z osobami prowadzącymi jednoosobową działalność gospodarczą;

  • możliwość realizacji zleceń w oparciu o umowę współpracy;

  • możliwość pracy w oparciu o umowę zlecenie;

  • system wynagrodzeń premiujący zaangażowanie;

  • stałe zatrudnienie w formie umowy o pracę;

  • kursy/szkolenia/certyfikaty branżowe;

Lokalizacja

Płochocin Osiedle,

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Płochocin Osiedle
ID: 908924206