2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Kujawsko-pomorskie
  6. Wsparcie techniczne - Nakło nad Notecią
Dodane 16 kwietnia 2024

Instalator systemów ( monitoringu, sieci, serwerów itp. ) ( Staż )

Lokalizacja

Nakło nad Notecią

Pełny etat

Typ umowy

Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Opis stanowiska:

Wykonywanie instalacji systemów alarmowych, informatycznych, monitoringu, głównie w domach jednorodzinnych, biurach. Praca od poniedziałku do piątku wyłącznie Nakło i okolice..

Nie wymagane doświadczenie ani uprawnienia, ale konieczna znajomość obsługi elektronarzędzi i umiejętność logicznego myślenia. Dla osób chętnych do nauki przewidziane są szkolenia, możliwość rozwoju

Wymagania: wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne mile widziane prawo jazdy kat. B, umiejętność pracy w zespole (komunikatywność). Oferujemy: niezbędne narzędzia do pracy, atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia, samochód służbowy

Lokalizacja

Nakło nad Notecią,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Nakło nad Notecią
ID: 710176934