2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Opolskie
  5. Montaż i serwis - Opole
Dodane 04 kwietnia 2024

Instalator systemów alarmowych, CCTV i teleinformatycznych- Opole

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku świadcząca usługi z zakresu monitorowania i ochrony obiektów poszukuje osoby do pracy na stanowisku instalatora systemów alarmowych, CCTV i teleinformatycznych.

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie i serwisowanie instalacji niskoprądowych (do 3m): alarmowych, kamer, sieci teleinformatycznych itp.

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe specjalistyczne (elektronika, elektryka, teleinformatyka)

  • logiczne myślenie

  • zmysł techniczny

  • umiejętności instalatorskie

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony, możliwa również umowa zlecenia dla osób uczących się

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności kandydata

  • praca w godzinach 8-16 (wykonywanie instalacji w Opolu lub okolicach)

  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem. Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami. Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych (D.U. Nr 133 Poz.883.) Administratorem danych jest Genius Spółka Jawna.

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 865537031