2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Pomorskie
  6. Wsparcie techniczne - Rumia
TYGRYS.NET
Dodane 26 kwietnia 2024

Instalator sieci telekomunikacyjnych

Wynagrodzenie

4 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rumia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków:

  • budowa sieci światłowodowych, w szczególności podłączanie abonentów końcowych (FTTH/GPON),
  • administrowanie systemami SATEL i ROGER
  • serwisowanie sieci światłowodowych,
  • instalacje i serwis sieci radiowej WiFi,
  • wsparcie dedykowanych zespołów firmowych, w wykonywaniu innych instalacji kablowych w obiektach przemysłowych.

Co będzie przydatne na tym stanowisku?

  • zainteresowania i kompetencje techniczne oraz manualne,
  • doświadczenie w montażu sieci telekomunikacyjnych lub instalacji kablowych,
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • sumienność, dokładność i gotowość do opanowania nowych umiejętności,

Co przygotowaliśmy dla Ciebie?

  • stabilne, jednozmianowe zatrudnienie z umową o pracę w firmie z 20-letnim doświadczeniem na rynku,
  • pracę w zespole doświadczonych fachowców,
  • dostęp do najnowszych rozwiązań światłowodowych i profesjonalnych narzędzi, takich jak spawarki światłowodowe, czy urządzenia pomiarowe,
  • bezpośredni kontakt z technologią i usługami na różnym etapie ich uruchamiania - u nas zdobędziesz wiedzę zarówno praktyczną, jak i teoretyczną od budowy linii kablowej, po konfigurację urządzeń sieciowych,
  • możliwość nabywania nowych umiejętności i rozwoju zawodowego.

Lokalizacja

Rumia,

Pomorskie

Pomorskie, Rumia
ID: 580716307