2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Małopolskie
  6. Wsparcie techniczne - Kraków
  7. Wsparcie techniczne - Bieńczyce
Dodane 03 kwietnia 2024

Instalator sieci światłowodowych FTTH - Kraków

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Bieńczyce

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Poszukujemy: Instalator sieci światłowodowych FTTH

Miejsce pracy: Kraków i okolice

TKMA sp. z o.o., poszukuje instalatorów

Wymagania:

· wykonywanie instalacji kabli światłowodowych,

· umiejętność obsługi elektronarzędzi,

· dyspozycyjność,

· mile widziane posiadanie uprawnień elektrycznych do eksploatacji SEP 1kV,

· prawo jazdy kat. B (najlepiej swój samochód),

· znajomość technik światłowodowych z zakresu instalacji światłowodowych w budynkach i kanalizacji teletechnicznej oraz budowy rurociągów i kanalizacji kablowej będzie dodatkowym atutem.

· mile widziana jest umiejętność spawania

Obowiązki:

1. Wykonywanie zleconych instalacji kablowych wewnątrz budynkowych / napowietrznych

2. Spawanie kabli światłowodowych,

3. Zaciąganie kabli w kanalizacji,

4. Wykonywanie zleconych prac budowlanych związanych z instalacjami kabli,

5. Wykonywanie paszportyzacji i przeglądu sieci.

Oferujemy:

· preferowana forma współpracy to samozatrudnienie / B2B jednak nie wykluczamy umowy zlecenia.

· przeszkolenie w każdym aspekcie wymagań oraz wdrożenie do pracy

  • Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie zgłoszeń z klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. nr 133, poz. 883 z późniejszymi zmianami). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych spółce TKMA Sp. z o.o. oraz na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bieńczyce
ID: 849595052