2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Kujawsko-pomorskie
  5. Montaż i serwis - Toruń
Iris Telecommunication Poland
Dodane 30 kwietnia 2024

Instalator Sieci i Urządzeń Telekomunikacyjnych

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

IRIS Telecommunication Poland Sp. z o.o. to spółka usługowo-serwisowa z Grupy NOKIA. Zajmujemy się świadczeniem wysokiej jakości usług w zakresie projektowania, budowy, nadzoru, utrzymania i modernizacji szerokopasmowych oraz mobilnych sieci telekomunikacyjnych na terenie całego kraju.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy:

Monterów/Instalatorów Sieci i Urządzeń Telekomunikacyjnych

Twój zakres obowiązków

  • Montaż złączy kablowych i elementów zakończeń kabli

  • Montaż i konserwacja okablowania urządzeń telekomunikacyjnych

  • Budowa i konserwacja instalacji wewnętrznych telekomunikacyjnych oraz teleinformatycznych

  • Montaż i konserwacja urządzeń oraz elementów aktywnych instalacji abonenckiej

  • Uruchamianie usług dla klientów zgodnie z wytycznymi

  • Wykonywanie przeglądów i pomiarów odbiorczych, kontrolnych oraz okresowych (pomiary: kabli światłowodowych, transmisyjne, jakościowe; działania usług końcowych)

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy na wysokości pow. 3 m

  • Gotowość do pracy w dyżurach zgodnie z zaplanowanym grafikiem

  • Sprawność manualna i dobra koordynacja wzrokowo-ruchowa (praca z włóknem światłowodowym)

  • Gotowość do pracy z elektronarzędziami

  • Prawo jazdy kat. B (min. 2 lata)

  • Komunikatywność

Mile widziane

  • Uprawnienia świadectwa kwalifikacyjnego SEP D+E

  • Doświadczenie w instalowaniu i konserwacji sieci, urządzeń aktywnych oraz urządzeń telekomunikacyjnych

To oferujemy

  • Niezbędne narzędzia i odzież ochronną do wykonywania powierzonych zadań

  • Szeroki pakiet benefitów (między innymi opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa)

  • Różnorodność wykonywanych zadań

  • Niezbędne kursy i szkolenia

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 732959036