2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Kujawsko-pomorskie
  5. Montaż i serwis - Grudziądz
Dodane 09 kwietnia 2024

Instalator, serwisant systemów zabezpieczeń i telewizji przemysłowej

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Grudziądz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Firma NOVA Sp. z o.o., lider wśród dystrybutorów systemów sygnalizacji kradzieży w Polsce, zatrudni pracownika na stanowisko Instalator/serwisant systemów zabezpieczających .

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Instalacja i serwis systemów sygnalizacji kradzieży, alarmowych, telewizji analogowej / IP, kontroli dostępu.

WYMAGANIA:

Zdolności manualne.

Znajomość obsługi elektronarzędzi (bruzdownica, wiertarka, flex itp.)

Zdolność do pracy na wysokości pow. 3m.

Biegła obsługa komputera.

Podstawowa znajomość zagadnień związanych z sieciami LAN (konfiguracja sieci i urządzeń sieciowych).

Samodzielność, dyspozycyjność i skuteczność w działaniu.

Prawo jady kategorii B.

MILE WIDZIANE:

Doświadczenie w branży elektrycznej lub instalacyjnej (uprawnienia SEP do 1 kV)

Wykształcenie techniczne (elektronik, elektryk, informatyk, mechanik).

Znajomość branży zabezpieczeń technicznych.

Podstawowa znajomość j. angielskiego.

Umiejętność czytania dokumentacji technicznych.

OFERUJEMY:

Umowę o pracę na pełen etat.

Praca na terenie całej Polski, głównie województwa kuj-pom, pomorskie, warm-maz.

Premię uzależnioną od wyników pracy.

Bezpłatne szkolenia.

Pracę w przyjaznej i partnerskiej atmosferze.

Profesjonalne narzędzia oraz samochód służbowy.

Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie.

Lokalizacja

Grudziądz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Grudziądz
ID: 910575623