2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Pomorskie
  5. Ochrona - Gdańsk
  6. Ochrona - Śródmieście
Dodane 23 kwietnia 2024

Instalator / serwisant systemów alarmowych i CCTV

Lokalizacja

Gdańsk, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Jesteś absolwentem szkoły technicznej lub masz potwierdzone doświadczenie w instalowaniu/serwisowaniu elektronicznych systemów zabezpieczeń (monitoring, alarmy, kontrola dostępu, telewizja przemysłowa, systemy ppoż.)? Chcesz pracować dla lidera w branży? Chcesz się rozwijać? Jesteś indywidualistą nastawionym na własne cele? Widzisz własne braki i dążysz do ich wyeliminowania poprzez profesjonalne szkolenia? Jeśli odpowiedź brzmi: TAK - to właśnie Ciebie szukamy!!!

Twój zakres obowiązków:

  • Wykonywanie serwisów i instalacji systemów alarmowych, kontroli dostępu, telewizji analogowej oraz IP,
  • Realizację przeglądów konserwacyjnych.
  • Sporządzenia dokumentacji powykonawczych.
  • Nawiązywanie pozytywnych relacji z klientami Firmy

Nasze wymagania:

  • Absolwenci szkół technicznych (profil elektryczny lub elektroniczny) z praktyką.
  • Dyspozycyjność.
  • Praktyczna znajomość elektroniki.
  • Otwartość na wiedzę techniczną i ciągła chęć podnoszenia kwalifikacji.
  • Umiejętność pracy w zespole (komunikatywność).
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji.
  • Dobra organizacja pracy, dokładność, sumienność.
  • Mile widziane doświadczenie w instalacjach technicznych
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia w renomowanej firmie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość uzyskania uprawnień SEP, KPZT
  • Profesjonalne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne przez wykwalifikowaną kadrę.
  • Profesjonalne elektronarzędzia (w tym samochód służbowy po okresie wdrażania)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)."

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Pomorskie

Dokładna lokalizacja
Pomorskie, Gdańsk, Śródmieście
ID: 912224475